10 סיבות לבחור בנו | השתלת שיניים ביום אחד - קפלאוי מדיקל

10 סיבות לבחור בנו

  1.  המקצועיות – צוות המרפאה מיומן ביותר ובעל מוניטין רב בתחום. אנו מחויבים לסטנדרטים הגבוהים ביותר בטיפולי השיניים, וכך מאפשרים למטופלינו להנות מאיכות חיים משופרת ומשקט נפשי.
  2. הניסיון –  ניסיון עשיר רב שנים בתחום השתלות השיניים ושיקום הפה מהמקרים הקלים ביותר ועד למקרים המורכבים ביותר. צוות המרפאה מבצע שיקומי פה מורכבים באמצעות שתלים על בסיס יומיומי.

צוות רופאי המרפאה הינו בעל תעודות יוקרה מטעם הארגון הבינלאומי להשתלות דנטליות הניתן רק לרופאים שצברו מספר רב של ביצוע שתלים ואף כוללים מקרים מורכבים.

  1. גישת הטיפול הראשונית שהינה זעיר פולשנית– המרפאה ייחודית בכך שהיא מתמחה בהשתלות שיניים בגישה זעיר פולשנית. מטרת הגישה היא לבצע את הטיפול במינימום פולשניות למטופל. גישה זו מביאה להחלמה מהירה יותר למטופל, ולקיצור משמעותי של זמן הטיפול.

במקרים שצילום הסיטי מראה כי תנאי העצם של המטופל אינם מאפשרים לנו לבצע את גישת טיפול זו, אזי גם אנחנו נכנסים להשתלות עצם מורכבות אך אין זו גישת הטיפול הראשונית שלנו.

  1.  האמינות – המרפאה נוהגת לבצע טיפולים שהוכחו ביעילותם ובטיחותם. כמו כן המטופל שותף מרכזי בתכנון וביצוע הטיפול, ושקיפות מלאה נשמרת לכל אורך הדרך.
  2. ההמלצות – למרפאה מגיעים מידי חודש מכתבי תודה חדשים ממטופלים אשר שיפרנו להם משמעותית את איכות חייהם. מאחורי כל מכתב יש סיפור חיים מרגש, בינהם גם מקרים מורכבים שלא מצאו פתרונות עד שהגיעו אלינו.
  3. השירות – המרפאה מנוהלת באדיבות ומקצועיות. חשובה לנו ההקפדה על מתן יחס אישי לכל מטופל. אופן הטיפול נקבע תוך התייחסות למצב השיניים, להעדפות המטופל ולרמת החרדה שלו.
  4. תנאי ההיגיינה והסטריליזציה הגבוהים – המרפאה נמצאת תחת הקפדה יומיומית גבוהה על שמירת תנאי הגיינה וסטריליזציה גבוהים.
  5. החדשנות – המרפאה מקפידה לבחון את החידושים בתחום ולרכוש את הציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר. כמו כן אנו מקפידים להשתמש בחומרים ושתלים איכותיים במיוחד של החברות המובילות בעולם בתחומים אלו.
  6. הנוחות – המרפאה ממוקמת במיקום נוח במרכז הארץ, ועובדת מראשון עד חמישי. בבקרים ואחר הצהריים כך שניתן להתאים תוכנית טיפול שלא תפריע לסדר היום של מטופלינו.
  7. אפשרויות המימון הנוחות 0% ריבית – למרפאה מגוון רחב של אופציות מימון ותנאי תשלום נוחים.

לא בכדי פוקדים את המרפאה ומופנים אליה מטופלים מכל חלקי הארץ ומחו"ל.

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות