השתלת שיניים המלצות ומכתבי תודה - Kaplavi Medical

המלצות המטופלים ומכתבי תודה

יותר מעשור, אלפי לקוחותיה המרוצים של מרפאת Kaplavi Medical הם אלה המהווים עבורנו את הפרסום הטוב והאמיתי ביותר, יותר מכל מודעה בעיתון, באנר בפייסבוק או מודעות המלצות השתלות שיניים בגוגל. עבור כל מטופל, בין אם הושתלה לו שן אחת בלבד ובין אם עבר השתלת שיניים כוללת בשיטת only on 4-6 בשתי הלסתות, זוכה ביחס וליווי אישי מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך.

בשל התקדמות הטכנולוגיות, בהן אנחנו מקפידים להתעדכן באופן שוטף, הגענו כיום למצב בו מרבית מטופלי מרפאת Kaplavi Medical מצליחים לעבור השתלת שיניים בלסת עליונה שלמה, ללא השתלות עצם מורכבות (בשיטות הרמת סינוס פתוחה או סגורה), אלא על ידי שתלים מוטים, המאפשרים לנו לחסוך למטופל טיפולים פולשניים וכן להעניק לו שיניים קבועות בסמוך ליום הניתוח. בנוסף לכך, יבחרו באופן פרטני למטופל סוגי הטיפול המתאימים לו בהתחשב במצבו הבריאותי (רקע רפואי ומחלות כרוניות), בצורך ברמת ההרדמה הנדרשת וכן הלאה. לא מפתיע כי המלצות השתלות שיניים ממטופלנו המרוצים ובני משפחותיהם עוברות מפה לאוזן ומטופלנו מדווחים על מרפאה עם מקצועיות בלתי מתפשרת ויחס אישי שעוד לא ראו כמותו.

מרפאת קפלאוי מדיקל מוכרת כמרפאה המחזיקה בנסיון הרב ביותר בארץ בהשתלות שיניים בגישות זעיר פולשניות ולא רק מומלצת בקרב המטופלים אלא גם בקרב רופאי השיניים אשר מפנים אלה מידי חודש מקרים מסובכים במיוחד עם צפיפות עצם ירודה.

 
שינוי גודל גופנים
ניגודיות